BZX84B7V5-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84B7V5-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7093863
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1uA@5V 410mW 7.35V~7.65V 7.5V 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS