ASR-SV240D10RW-L
Extended
Manufacturer
Altran Magnetics, LLC
MFR.Part #
ASR-SV240D10RW-L
Description
1 Form A (SPST-NO) 10A 24V~280V No - Solid State Relays (Triac Output) ROHS