SFM210-LPPE-D22-SP-BK
Extended
- Manufacturer
- Sullins Connector Solutions
- MFR.Part #
- SFM210-LPPE-D22-SP-BK
- JLCPCB Part #
- C7076513
- Package
- SMD,P=1mm
- Description
- -40℃~+125℃ 1A 1mm 1mm 2 2.2mm 44P Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=1mm Female Headers ROHS