SBS12LMMDPC
MFR.Part #
SBS12LMMDPC
JLCPCB Part #
C7071325
Package
Plugin,D=44.5mm
Description
-30℃~+65℃ 15mm 2.075kHz 44.45mm 95dB 9V~12V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic 插件,D=44.5mm Buzzers ROHS