A2M1ACQ12VDC1.9R
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
A2M1ACQ12VDC1.9R
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 40A 5ms 75V@DC 7ms AgSnO2 - Automotive Relays ROHS