A2HF1ASQ12VDC1.6R
MFR.Part #
A2HF1ASQ12VDC1.6R
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 12V 50A 75V@DC AgSnO2 - Automotive Relays ROHS