RN06F24R9CT5-5
MFR.Part #
RN06F24R9CT5-5
JLCPCB Part #
C7057026
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS