R3132Q15EA-TR-FE
MFR.Part #
R3132Q15EA-TR-FE
JLCPCB Part #
C7037150
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 1.5V 240ms 800mV~6V Active Low No Open Drain Voltage Detector Yes SC-82AB Supervisor and Reset ICs ROHS