P6SMBJ58A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ58A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7023548
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1uA 58V 6.4A@10/1000us 600W@10/1000us 64.4V 93.6V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS