P6SMBJ40CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ40CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7023546
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1uA 40V 49.1V 600W@10/1000us 64.5V 9.3A@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS