SVC53C3B16D2-10.000M
MFR.Part #
SVC53C3B16D2-10.000M
JLCPCB Part #
C7021766
Description
-10℃~+60℃ 10MHz 25mA 3.3V CMOS ±45ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS