P4SMAJ30CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ30CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6948888
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A@10/1000us TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS