KF470M200I200A
MFR.Part #
KF470M200I200A
JLCPCB Part #
C77734
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
13mm 200V 20mm 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS