GF152M016G250A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GF152M016G250A
JLCPCB Part #
C77721
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10mm 1500uF 16V 25mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS