KH-4.5X4.5X8H-B3J
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-4.5X4.5X8H-B3J
JLCPCB Part #
C6915256
Package
Plugin,4.5x4.5mm
Description
12V 4.5mm 4.5mm 50mA 8mm Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket Plugin,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS