BAS40W-04
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
BAS40W-04
JLCPCB Part #
C77293
Package
SOT-323
Description
1 Pair Series Connection 100mA 1V@40mA 200nA@30V 40V SOT-323 Schottky Diodes ROHS