HF18FZ/A220/240-2Z231
MFR.Part #
HF18FZ/A220/240-2Z231
JLCPCB Part #
C6776951
Package
插件,28x21.5mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 15.92kΩ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 220V、240V 25ms 30V@DC、277V@AC 7A 7A@220VAC、7A@24VDC 插件,28x21.5mm Power Relays ROHS