CT4-1206B225K250PF3
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT4-1206B225K250PF3
JLCPCB Part #
C723346
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.2uF 25V 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS