REM3.5E-4809S/R6/A/SMD/X1
MFR.Part #
REM3.5E-4809S/R6/A/SMD/X1
Description
-40°C ~ 85°C 1 1.25" L x 0.80" W x 0.43" H (31.8mm x 20.3mm x 10.9mm) 24-SMD module, 18 leads 3.5 W 36V 388mA 6 kV 75V 82% 9V CB,cURus Isolation module Medical type OCP,OVP,SCP,UVLO Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS