PZ1AL18B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL18B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6629554
Description
15Ω 18V 1W 1uA@13V SOD-123FL Zener Diodes ROHS