PJSD15TS-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJSD15TS-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6628511
Package
SOD-523
Description
-50℃~+150℃ 120W@8/20us 15V 16.6V 22V 50pF 5uA TVS SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS