CBG321609U151T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBG321609U151T
JLCPCB Part #
C74484
Package
1206
Description
1 150Ω@100MHz 200mΩ 800mA ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS