CMI321609U3R9KT
MFR.Part #
CMI321609U3R9KT
JLCPCB Part #
C74472
Package
1206
Description
3.9uH 35@10MHz 38MHz 50mA 600mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS