TC0625F1201T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0625F1201T5E
JLCPCB Part #
C74379
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 333mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS