MF2WS-620Ω±1%T
MFR.Part #
MF2WS-620Ω±1%T
JLCPCB Part #
C714577
Description
2W 620Ω Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS