MOF3WS-1.8KΩ±5%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
MOF3WS-1.8KΩ±5%T
JLCPCB Part #
C714454
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS