MOF3WS-5.6Ω±5%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
MOF3WS-5.6Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714432
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+125℃ 3W 5.6Ω Metal Oxide Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS