MOF2WS-100KΩ±5%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
MOF2WS-100KΩ±5%T
JLCPCB Part #
C714423
Description
100kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS