MOF2WS-3.9Ω±5%T
MFR.Part #
MOF2WS-3.9Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714399
Description
-55℃~+125℃ 2W 3.9Ω Metal Oxide Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS