CF1/4W-6.2KΩ±5%T52
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
CF1/4W-6.2KΩ±5%T52
JLCPCB Part #
C714314
Description
-1500ppm/℃~+300ppm/℃ -55℃~+125℃ 250V 250mW 6.2kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS