MF1/8W-20KΩ±1%T52
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
MF1/8W-20KΩ±1%T52
JLCPCB Part #
C713922
Package
Plugin,D1.8xL3.2mm
Description
125mW 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D1.8xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS