ISC058N04NM5ATMA1
MFR.Part #
ISC058N04NM5ATMA1
JLCPCB Part #
C6577534
Package
TSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.1nF 12nC 3.4V 40V 42W 5.8mΩ@10V 52pF 63A TSON-8 MOSFETs ROHS