G6E-134P-ST-US-DC48
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6E-134P-ST-US-DC48
JLCPCB Part #
C6563923
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 220V@DC、250V@AC 2A 48V 5ms 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver + Gold Plated 插件 Signal Relays ROHS