MFR0S2F1803A20
MFR.Part #
MFR0S2F1803A20
JLCPCB Part #
C73896
Description
180kΩ 250V 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.7xL9mm Through Hole Resistors ROHS