CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33
MFR.Part #
CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33
JLCPCB Part #
C6538617
Package
SMD,11.4x4.7mm
Description
-40℃~+85℃ 33pF 7.3728MHz 80Ω ±100ppm ±50ppm SMD,11.4x4.7mm Crystals ROHS