CSHD8-200 TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CSHD8-200 TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C6538593
Package
DPAK
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 200V 50uA@200V 8A 900mV@8A DPAK Schottky Diodes ROHS