CN24F47R0CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
CN24F47R0CT
JLCPCB Part #
C6489715
Package
0804
Description
4 47Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS