BSC022N04LS6ATMA1
MFR.Part #
BSC022N04LS6ATMA1
JLCPCB Part #
C6471343
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.9nF@20V 2.2mΩ@50A,10V 2.3V@250uA 27A、100A 28nC@10V 3W、79W 40V TDSON-8 MOSFETs ROHS