478LMB050M2BG
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
478LMB050M2BG
JLCPCB Part #
C6421086
Package
Plugin,D22xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 123.458mΩ@120Hz 2.54A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 4700uF 47mm 50V ±20% Plugin,D22xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS