947D571K102CFRSN
MFR.Part #
947D571K102CFRSN
JLCPCB Part #
C3806291
Description
-45℃~+85℃ 230V、1kV 570uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS