278LMB050M2BD
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
278LMB050M2BD
JLCPCB Part #
C7174712
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@120Hz 10mm 214.908mΩ@120Hz 22mm 2700uF 3000hrs@105℃ 32mm 50V ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS