381LX101M200H012
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LX101M200H012
JLCPCB Part #
C3722391
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.66Ω@120Hz 100uF 10mm 200V 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 500mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS