406C35B32M76800
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
406C35B32M76800
JLCPCB Part #
C6415439
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 13pF 32.768MHz 40Ω ±30ppm ±50ppm SMD Crystals ROHS