REC8-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD-R
MFR.Part #
REC8-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C6380749
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1.6A 18V~75V 2kV 3.3V 84% 8W SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS