PJSOT24C-03_R1_00001
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJSOT24C-03_R1_00001
JLCPCB Part #
C6357575
Package
SOT-23
Description
-50℃~+150℃ 12A@8/20us 150pF 1uA 24V 26.7V 45.3V 500W@8/20us TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS