P4SMAJ43CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ43CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6352414
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS