ULT-3.3/7.5-D48P-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
ULT-3.3/7.5-D48P-C
Description
1 1.5kV 25W 3.3V 36V~75V 7.5A 85.5% - Isolated Power Modules ROHS