J116F11AW12VDCS.9
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
J116F11AW12VDCS.9
JLCPCB Part #
C6280056
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 15ms 277V@AC 50A AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS