RN5RL43AA-TR-FE
MFR.Part #
RN5RL43AA-TR-FE
JLCPCB Part #
C6277093
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2uA 10V 4.3V 45mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS