PT15NH05-472A2020-I-PM-S
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT15NH05-472A2020-I-PM-S
JLCPCB Part #
C6256274
Package
Plugin
Description
1 250mW 4.7kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS